Декорування
Посипкою

Посипка

Посипка - це дрібні декоративні блискітки хаотичної форми та розмірів. Вони використовуються для підкреслення, посилення ліній візерунка під час пошиття спортивного одягу, насичення його мерехтливим блиском. Цей новий напрямок у текстильній індустрії набирає популярності в поточному сезоні та розширює спектр застосування. Провідні дизайнери (Karl Lagerfeld, Philip Laurence, Mark Jacobs, Guess, Guссi тощо) пропонують оригінальні аксесуари, використовуючи даний прийом. Посипка наповнює вироби цікавими ефектами мерехтіння.

Декорування спортивних костюмів та купальників посипкою

При пошитті купальників для художньої гімнастики, костюмів для фігурного катання, акробатики, аерокікбоксингу, танців, цирку, за допомогою кольорового посипки з блискітками, можна створювати ефектні контурні малюнки, що переливаються при потраплянні на них світла. На спортивні костюми/купальники вона наноситься за допомогою пензлика вручну. Після дбайливого ручного прання спортивний костюм/купальник не втрачає ефекту блиску!

Рівні складності посипки

Декорування посипкою спортивного костюма/купальника може бути високої складності, середньої або може мати легкі штрихи (А, В, С). Складність посипки визначається кількістю кольорів, площею покриття та складністю візерунка. Також можливе створення візерунка за допомогою глітера.

 

Як доглядати за костюмом?
?
Як доглядати за костюмом?

Любі друзі, догляд за костюмом є дуже важливим! Необхідно бути уважними при пранні.

  1. Не прати в машинці.
  2. Не замочувати.
  3. Не викручувати..
  4. Не одягати під спортивний костюм.
  5. Не одягати задовго до та після виступу.

Як доглядати:

  • Додайте у холодну воду 1-2 краплі шампуню. Занурте та злегка потріть забруднені місця (пахви, пах).
  • Ополосніть виріб від шампуню у холодній воді. Покладіть горизонтально на рушник і трохи притисніть зверху другим рушником! Сушка виробу має виконуватись тільки горизонтально. Після цього виріб може досихати на вішаку!
  • ЗБЕРІГАЙТЕ ТІЛЬКИ НА ВІШАКУ, У ЧОХЛІ!

Бажаємо Вам якомога довше зберегти Ваші улюблені вбрання!